محصولات تعمیر و نگهداری را در تیکوما بخرید
قطعات صوتی خودرو برای صاحب خودرو ضروری است. یک مالک خودرو ممکن است پس از مدتی از مالکیت خودرو خود به دلیل آسیب دیدن یا پایان عمر مفید آن مجبور به تعویض قطعات خودرو خود شود. در ادامه به بررسی لوازم دستی خودرو اچ سی کراس و جیلی می پردازیم.
 
لوازم یدکی خودرو اچ سی کراس
H30 Cross تا حد زیادی مشابه S30 سدان است، اما فضای بیشتری دارد. جلوپنجره رادیاتور فورج، سپرهای فولادی و دیگر و پشت بدنه بازطراحی شده است. با این حال، این خودرو با یک کراس اوور تمام عیار فاصله زیادی دارد. قطعات خودرو دانگ فنگ را می توان به راحتی در بازار ایران خریداری کرد.
عکس های دانگ فنگ H30 نشان می دهد که این خودرو بسیار زیبا است. طبق بررسی ها، زیباترین قسمت پشت خودرو است، پشت آن درب عقب پنجم با یک شیشه کوچک قرار دارد. طراحی زیبا به طور ایده آل با جلوپنجره رادیاتور تکمیل می شود که همراه با سپر به خودرو حضور و انرژی قابل توجهی می بخشد. تمامی قطعات خودرو دانگ فنگ در ایران قابل خرید است.
 
قطعات یدکی خودرو مربوط به دانگ فنگ داخلی
اولین چیزی که راننده هنگام تست دانگ فنگ H30 کراس به آن توجه می کند، طراحی پنج صندلی است که تقریباً به طور کامل از کابین S30 چینی گرفته شده است. در دکوراسیون جدید از پارچه برای جلوه خاصی استفاده شده است. اما پنل جلویی خودرو بسیار خوب است و دارای ارگونومی عالی و فضای کافی برای سرنشینان با هر قد و وزنی است. شاید تفاوت اصلی اچ 30 کراس با سدان، فضای کوچکتر بار باشد.
خرید لوازم یدکی اچ سی کراس از تیکوما
به طور کلی، فضای داخلی H30 Cross کلاسیک است و خارجی نیست. صندلی ها با پارچه مرغوب پوشانده شده اند که سازنده آن را در شرایط بسیار سخت آزمایش کرده است. در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در مورد وضعیت فنی خودرو هنگام رانندگی ارائه می شود. این خودرو به یک مرکز چند رسانه ای مستقل با کنترل صفحه نمایش لمسی مجهز شده است. لوازم یدکی H30 Cross از جمله قطعات داخلی را می توان در بازار ایران خریداری کرد.
صندلی های دانگ فنگ H30 کراس را می توان در شش جهت مختلف تنظیم کرد. بسته به تجهیزات، ماشین برای کارهای مختلفی مجهز شده است. برای حداکثر راحتی راننده، دوربین عقب در بالاترین دنده وجود دارد.
به طور کلی، کابین H30 کراس راحت و جادار است. به جرات می توان گفت که حداکثر پنج نفر در کابین راحت هستند. فضای جلوی پایه صندلی عقب برای فردی با قد حدود 185 سانتی متر کافی است.
 
قطعات یدکی کراس کار H30
قطعات خودرو H30 Cross مربوط به چراغ ها شامل چراغ جلوی چپ دانگ فنگ، چراغ جلو سمت راست و پروژکتور سپر جلو می باشد.
لوازم یدکی خودرو H30 با چراغ اضطراری از جمله چراغ هشدار عقب سمت چپ. چراغ اخطار عقب سمت راست چراغ مه شکن سپر عقب H30، چراغ محافظ عقب سمت چپ روی یک ستون و چراغ هشدار عقب سمت راست روی یک ستون.
از دیگر قطعات خودرو H30 Cross می توان به ایربگ خودروی H30 Cross، چراغ مه شکن جلو سمت راست، مه شکن جلو سمت چپ، آینه سمت چپ و آینه سمت راست اشاره کرد.
سپرهای جایگزین خودروهای H30 Cross شامل جلو، سپرهای مشبک جلو، سپرهای راست و چپ و عقب، سپرهای راست و چپ و سپرهای نقره ای عقب هستند.
 
قطعات خودرو جیلی
جیلی اتو یک شرکت کوچک اما جا افتاده در دنیای خودرو است. این شرکت پرفروش ترین خودروی داخلی را در بازار چین به فروش می رساند و خودروهای توربوشارژ کوچک تولید می کند تا بهترین ها را بین قدرت و اقتصاد ارائه دهد. جیلی یک استراتژی انرژی جدید دارد که هدف آن استفاده حداکثری از وسایل نقلیه انرژی جدید و توسعه راه حل های انرژی جدید برای همه محصولاتش است. لوازم یدکی خودروهای جیلی به راحتی در ایران موجود است.
جیلی یکی از 10 شرکت برتر خودروسازی در چین است. جیلی در سال 2003 توسط گروه هلدینگ جیلی تاسیس شد. در 23 مارس 2021، جیلی برند خودروی الکتریکی Zeekr خود را برای پاسخگویی به تقاضای چین برای این وسایل نقلیه اعلام کرد. اولین مدل Zeekr بر اساس خودروی مفهومی Zero خواهد بود که در سپتامبر 2020 توسط Lynk & Co متعلق به جیلی معرفی شد.
 
قطعات خودرو جیلی
لوازم یدکی چراغ های جیلی مدل های مختلف این خودرو شامل چراغ جلو راست، چراغ جلو چپ، چراغ جلو، پایه چراغ سمت چپ، پایه چراغ سمت راست، پروژکتور جلو و چراغ ترمز عقب می باشد.
قطعات عرضه شده خودرو جیلی مربوط به چراغ اضطراری مدل های مختلف آن به شرح زیر است:
چراغ مه شکن عقب چپ، چراغ خطر سمت راست، چراغ مه شکن عقب سمت راست، چراغ مه شکن عقب سمت راست و چراغ عقب چپ.
لوازم یدکی خودرو جیلی مربوط به آینه بغل
اکثر خودروهای جیلی دارای راهنماهای جانبی هستند که در آینه های جانبی تعبیه شده اند. لوازم یدکی خودرو وارداتی مربوط به آینه بغل انواع مدل های جیلی موجود در بازار اعم از آینه سمت راست، آینه سمت چپ و دفترچه راهنمای آینه جیلی.
لوازم یدکی خودرو جیلی مربوط به سپر جلو
قطعات خودرو جیلی مربوط به سپر شامل سپر جلو، سپر جلو، سپر جلو سمت چپ، سپر جلو، فوم روی سپر، توری سپر بزرگ برای جیلی، توری سپر جلو کوچک، میله سپر، توری سپر جلو، سپر جلو، رشته نقره ای سپر و شیشه جلو می باشد. سپر جلو .
 
قطعات یدکی مربوط به سپر عقب برای خودروهای جیلی
قطعات یدکی خودرو جیلی مربوط به سپر شامل سپر عقب، ساپورت سپر عقب راست، ساپورت سپر عقب چپ، چراغ مه شکن داخلی سپر عقب، پایه پایین سپر عقب، براکت سپر عقب و فلپ سپر عقب جیلی است.
لوازم یدکی خودرو را از فروشگاه تاکوما خریداری کنید خرید لوازم یدکی از Tikuma
تیکوما شاپ در زمینه تامین تجهیزات تعمیر خودرو داخلی و خارجی فعالیت می کند و تجهیزات تعمیر اورجینال را برای صاحبان خودرو فراهم می کند. لوازم یدکی ماشین خود را با کیفیت از این فروشگاه در سایت Ticoma.ir خریداری کنید