منبع فشار را در یک پمپ خوب می فروشد

شرکت معتبر خورشید تابان با داشتن سایت لوله کشی خوب، تولید کننده و وارد کننده سیستم های آبرسانی، تجهیزات صنعتی، تجهیزات شنا و ... می باشد. شرکت گود پایپ با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان همواره سعی داشته به مشتریان خود در بازار کمک کرده و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارائه دهد. یکی از محصولات این شرکت فروشگاه فشرده می باشد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
 
سیلندر فشار برای ذخیره آب آشامیدنی و آب برای صنعت استفاده می شود. چشمه های فشار همراه با پمپ های تقویت کننده یا پمپ های چاه عمیق، ایستگاه های پمپاژ آب را برای خانه های بسته، مزارع، صنایع و مشاغل کوچک فراهم می کند.
 
مزایای سس تحت فشار
از یک مخزن تحت فشار می توان برای ذخیره هر نوع آب از جمله فاضلاب با محتوای کلسیم بالا استفاده کرد.
حجم مفید فنرهای تحت فشار بسیار بیشتر از مخازن معمولی غیر غشایی است
یک منبع تحت فشار خطر آلودگی آب را به حداقل می رساند
پمپ و کوپلینگ را می توان مستقیماً روی مخزن افقی نصب کرد.
تماس فیلم با آب به تنهایی خوردگی و ماندگاری را از بین می برد.
مونتاژ سریع و مقرون به صرفه
فنرهای تحت فشار
ریشه های فشرده
 
مخزن تحت فشار با غشای قابل تعویض عنصری است که در کاربردهای هیدرولیک برای مدارهای آب بهداشتی مانند گروه‌های فشار در ترکیب با تجهیزاتی مانند پمپ‌ها یا چکش‌های آبی استفاده می‌شود.
هدف اصلی منبع فشار تامین آب با فشار ثابت، محدود کردن کارکرد ساعتی پمپ و حفظ کارکرد و مصرف برق آن است. این به دلیل فشار هوای باقی مانده بین غشاء و سطح فلزی داخلی مخزن امکان پذیر است. با افزایش فشار، کیسه هوا را می توان فشرده کرد و مخزن تحت فشار را با آب پر کرد، سپس می توان آن را تحت فشار نگه داشت و در صورت نیاز کاربر دوباره از آن استفاده کرد. منبع این لوله Cefa Pipe ایتالیا می باشد.
شکل منبع فشار می تواند عمودی یا افقی باشد. منبع فشار ممکن است بسته به نیاز سیستم دارای حداکثر فشار کاری متغیر باشد. همچنین می تواند از فولاد ضد زنگ گالوانیزه یا AISI 304 برای عملکرد با کیفیت بالا ساخته شود.
کار مدبرانه تحت فشار
هنگامی که سیستم کار می کند، فشار پمپ به آب اجازه می دهد تا لوله های مخزن را پر کند.
وقتی فشار به حداکثر امتیاز رسید، پمپ متوقف می شود. در فشار حداکثر سطح آب در مخزن است. وقتی دیافراگم بزرگ می شود، کل حجم مخزن را اشغال می کند. اگر سیستم نیاز به آب داشته باشد، بدون استفاده از پمپ از مخزن خارج می شود و تنها از فشار موجود در کیسه هوا استفاده می کند.
با ادامه روند، لوله تخلیه می شود تا فشار به حداقل مقدار آستانه خود برسد. در این مرحله غشا به ابعاد اولیه خود باز می گردد، پمپ مجددا راه اندازی می شود و چرخه جدیدی آغاز می شود.
 
انواع منابع تحت فشار
فنر تحت فشار عمودی
فنر تحت فشار افقی
منبع فشار بالا (16 بار)
منبع فشار بالا (25 بار)
منبع فشار فولاد ضد زنگ
فنر فشار گالوانیزه
دستگاه ضربه آب
لوله فنری تحت فشار
 
با تغییر فشار آب، حجم هوا در فواره تحت فشار منقبض یا منبسط می شود. لازم است به طور دوره ای مقدار هوای مخزن اندازه گیری شود و در صورت کم بودن هوا، آن را پر کنید. مخازن تحت فشار با لوله هیچ ظرفیت واقعی آب مفیدی را ارائه نمی دهند.
 
لوله منبع فشار را تشخیص دهید
فنرها و لوله های تحت فشار را از نظر سیل بررسی کنید
محدوده فشار آب مورد نظر را در سیستم توزیع حفظ کنید.
چرخه پمپ را کاهش دهید. شروع و توقف مکرر می تواند به نصب آسیب برساند.
هنگامی که لوله منبع تحت فشار داخلی از کار می افتد و آب فضای هوای اطراف لوله را در داخل مخزن پر می کند، مخزن سرریز می شود. شما باید مخازن پر از آب را تعویض کنید.
مقدار هوای منبع فشار شلنگ را بررسی کنید.
 
هوا می تواند تحت فشار از لوله تغذیه نشت کند، درست مانند تایر دوچرخه یا ماشین. از دست دادن هوا در مخزن منجر به انبساط بیش از حد لوله تغذیه تحت فشار می شود که منجر به آسیب زودرس مثانه می شود.
از دست دادن هوا منجر به چرخش بیش از حد پمپ می شود که می تواند عمر موتور پمپ چاه را کاهش دهد. اگر ابزار فنی برای انجام ایمن آن را دارید، دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید. در غیر این صورت، یک متخصص را برای ارزیابی لوله کشی منبع فشار خود استخدام کنید.
 
فشار هوا را در لوله ورودی فشار تنظیم کنید
هنگام کار با لوله منبع تحت فشار و منبع تحت فشار، هشدارهای ایمنی سازنده را بخوانید و رعایت کنید. اگر به کمک نیاز دارید یا در مورد شرایط کاری مطمئن نیستید با یک متخصص تماس بگیرید. بررسی وضعیت مخزن، دقت کمپرسور هوا و گیج فشار، لوله تامین فشار، محل و وضعیت شیرهای فشار شکن و سایر عواملی که می تواند محیطی خطرناک برای انجام عملکردهای مورد نیاز برای تنظیم فشار هوا ایجاد کند. 
 
شرح لوله منبع فشار
دستورالعمل های سازنده شامل موارد زیر در هنگام بررسی و تنظیم فشار هوا در مخزن و خط تامین فشار است:
1. پمپ را خاموش کنید یا منبع فشار را از بقیه سیستم جدا کنید.
2. شیر آب را باز کنید تا منبع فشار از بین برود.
3. فشار هوا را در شیر هوای بالای مخزن با فشار سنج بررسی کنید.
4. فشار هوا باید 2 psi کمتر از تنظیم فشار شروع پمپ باشد.
5. از کمپرسور هوا برای پر کردن مخزن با فشار مناسب استفاده کنید.
6. شیر آب را ببندید.
7. برق را روشن کنید یا شیر ایزوله را باز کنید و مخزن را پر کنید.
8. با استفاده از فشارسنج سیستم بررسی کنید که پمپ با فشار صحیح روشن/خاموش شود.