فیشال روشی است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و برای پاکسازی پوست صورت استفاده می شود در واقع می توانید در خانه صورت خود را تمیز کنید و نتیجه بگیرید و علاوه بر آن می توانید از مرکز زیبایی پوست برای پاکسازی یا صورت کمک بگیرید و یا با شرکت در دوره آموزشی صورت، صورت و صورت خود را در بهترین حالت تمیز کنید. آرزوهای متخصص و حرفه ای برای شما ساخته شده است باید مشخص شود که عمل صورت برای خانم ها نیست، بلکه برای آقایان نیز امکان پذیر است و به عنوان یک عمل تهاجمی شناخته می شود که باعث درد، ضربه و خونریزی نمی شود و تاثیر زیادی روی پوست دارد.

در زیر پوست صورت را از زوایای مختلف بررسی می کنیم تا ویژگی های آن را بهتر درک کنیم.
 
سطح پوست چیست؟
فیشال فیشال در واقع یک روش غیر تهاجمی است که ترکیبی از چندین سرویس پوستی است و با انجام آنها سلامت پوست افزایش یافته و پوست پاک می شود. استفاده از این روش باعث شادابی پوست و رفع مشکلات پوستی می شود.
لایه برداری پوست را نیز می توان یکی از روش های مراقبت از پوست در نظر گرفت که هر فردی باید آن را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار دهد تا سلامت و زیبایی پوست خود را افزایش داده و با کمک آن، نوسازی و نوسازی پوست را حفظ کند.
روش های درمان پوست صورت
فیشال صورت یک روش 6 مرحله ای است که مراحل آن به شرح زیر است:
تجزیه و تحلیل پوست
اولین مرحله پاکسازی صورت با روش صورت این است که متخصص وضعیت پوست صورت را بررسی و آنالیز می کند. در این مرحله، متخصص صورت وضعیت پوست فرد را بررسی می کند و بر اساس شرایط وی، از موادی که به طور خاص با پوست او طراحی شده است در حین انجام فیشال برای ارائه وضعیت مناسب استفاده می کند. این مرحله بسیار مهم است، زیرا برای هر فرد لازم است از مواد مناسب برای پوست خود استفاده شود. در غیر این صورت نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد.
 
بخار
قسمت دوم پوست لایه برداری پوست است که پوست را باز می کند و صورت را برای لایه برداری عمیق آماده می کند. علاوه بر این با این کار پوست صورت شل شده و آماده رفع جوش می شود.
 
لایه برداری
لایه برداری پوست روشی بسیار موثر برای استفاده از روش های غیرتهاجمی مانند اسکراب صورت و کرم های لایه بردار برای تمیز کردن دو مرحله ای پوست و حذف سلول های مرده سطحی است. پوست صورت از بین می رود، در نتیجه آلودگی های سطح پوست از بین می رود، اکسیژن رسانی نیز در شرایط خوبی قرار دارد.
 
استخراج
مرحله بعدی که برای این کار استفاده می شود، از بین بردن لکه های سیاه و سرهای سفید روی سطح پوست می باشد، در این مرحله متخصص صورت با اعمال فشار خفیف بر روی پوست تا حد امکان این جوش ها را برطرف می کند. گاهی اوقات می توان این موارد را با استفاده از دستگاه میکرودرم از صورت پاک کرد.
ماساژ پوست
یکی از لذت بخش ترین مراحل پوست صورت، ماساژ پوست است که در آن از روغن های مخصوص ماساژ استفاده می شود و پس از استفاده از روغن، سطح پوست با تکنیک های علمی و مناسب ماساژ داده می شود. ماساژ پوست باعث افزایش جریان خون در سطح پوست و افزایش اکسیژن رسانی می شود. علاوه بر این، اگر ماساژ صورت به خوبی انجام شود، چین و چروک های سطحی از بین می روند و خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست افزایش می یابد.
 
ماسک بزن
آخرین مرحله پوست صورت استفاده از ماسک است و برای هر فرد باید با توجه به شرایط پوستش از ماسک صورت استفاده شود و در این زمینه متخصص صورت تصمیم گیرنده است. با انتخاب ماسک مناسب برای این کار و گذاشتن آن روی پوست، این ماسک باید 10 تا 20 دقیقه روی پوست بماند و فرد در این مدت برای استفاده از عضلات صورت خود حرکت یا زمین خوردن نداشته باشد. تا آخر ماسک بزنید.
 
فواید درمان صورت
درمان صورت و انجام آن در مراکز زیبایی حرفه ای فواید زیادی خواهد داشت که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سلول های مرده پوست را از بین ببرید
منافذ پوست را باز کنید
دانه های سر سیاه را از بین ببرید
جوانسازی پوست صورت
پوست را تمیز کرده و آلودگی ها را از بین ببرید
رنگ پوست را روشن می کند
قابلیت رفع چین و چروک های سطحی
جلوگیری از چین و چروک پوست
تولید کلاژن در پوست صورت را تقویت می کند.
افزایش جریان خون و اکسیژن به پوست
تامین مواد مغذی ضروری برای پوست
عدم عبور از صورت و عدم وجود درد و خونریزی
امکان استفاده از این روش برای تمامی خانم ها و آقایان بدون محدودیت سنی
عدم وجود عوارض صورت
و...
اخرین حرف
آرایش صورت یکی از بهترین راه هایی است که می توانید برای محافظت از پوست خود انجام دهید و بهتر است آن را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار دهید و برای مدت معینی، معمولا تا یک ماه توصیه شده توسط متخصصان، از آن استفاده کنید. روش تا دو بار؛ لازم به توضیح است که اگر تمایلی به استفاده از این روش در مراکز زیبایی پوست ندارید، بهتر است تکنیک های آن را یاد بگیرید و فیشال صورت را در منزل انجام دهید تا از نتایج آن و البته از نتایج این روش نیز بهره مند شوید. در مراکز زیبایی قوی تر و بهتر می شود و به صورت تخصصی تر انجام می شود.