همانطور که می دانید دکوراسیون منزل تاثیر بسزایی در رفاه افراد دارد، بنابراین اگر یک طرح زیبا و سرگرم کننده ایجاد کنید، واقعا انرژی مثبت در خانه وجود دارد. کمد با میله آینه ای حتی برای خانه های قدیمی با فضای کوچکتر ظاهری بسیار شیک دارد.

تاثیر آن در زیبایی ورودی خانه
اگر کمد بار آینه ای را در ورودی خانه قرار دهید، قطعا با ورود به خانه زیبایی بی نظیری را تجربه خواهید کرد. اما باید کمی سلیقه و حوصله به خرج دهید تا بتوانید این نوع کمد را با کفش ترکیب کنید.
انعکاس نور و ایجاد فضای بیشتر
همانطور که می دانید اتاق های تاریک اغلب خسته کننده هستند و کار فرد را در طول روز کاهش می دهند. آینه های مورد استفاده در کابینت های ریلی آینه ای نور محیط را منعکس می کنند و فضای شما را بزرگتر و روشن تر نشان می دهند.
مشاهده کاربرد و ظاهر آن در لباس پرو
از آنجایی که معمولا از آینه های بلند در کمدهای ریلی انعکاسی استفاده می شود، می توان از آن به عنوان کمد نیز استفاده کرد. همچنین به دلیل تمیزی و کیفیت بالای این نوع آینه، می توانید از آینه برای نگاه به آرایش، رقص، ورزش و یا ظاهر خود استفاده کنید، موهای جلوی آن را خشک کنید و همچنین حالت دلخواه خود را به آن بدهید. در واقع کمد ریلی با آینه یک لوازم خانگی پرکاربرد محسوب می شود که می توانید آینه و کمد را در کنار هم قرار دهید و نیازی به خرید آینه ایستاده جداگانه ندارید. شما عزیزان می توانید در این قسمت از فروشگاه کمد ریلی آینه دار تانیل چوب رنگ چوب مورد نظر را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.
اتاق خواب را تزئین کنید
با خرید کمد ریلی آینه ای می توانید وسایل اتاق خواب را داخل آن قرار دهید. دکوراسیون اتاق خواب را می توان با لباس کامل کرد. به طور کلی کمد اتاق خواب به فضای موجود، طراحی اتاق و بودجه شما برای خرید بستگی دارد.
این نوع کمد بسته به سلیقه افراد در اتاق خواب، اتاق نشیمن یا جلوی در قرار می گیرد.
نصب آینه آسان است
از آنجایی که کابینت های ریلی مانند کابینت های لولایی باز و بسته نمی شوند و در واقع روی ریل حرکت می کنند، آینه به سادگی بر روی درب کابینت نصب می شود.
ses خارج است
مصرف کنندگانی که کمدهای لولایی خریداری کرده اند، وقتی برای مدت کوتاهی باز و بسته می شوند و نیاز به روغن کاری دارند، با صدای بلند شکایت می کنند. اما کمدهای آینه ای شکل بی صدا روی ریل ها حرکت می کنند.
معایب کابینت ریلی شیشه ای
برای سفارش کمد آینه ای در فروشگاه تنیل چوب باید با مزایا و معایب آن آشنا شوید تا بتوانید با تمام اطلاعاتی که در اختیار دارید این کمد لباس زیبا و شیک را خریداری کنید.
عدم دسترسی کامل به فضای قفسه
این یکی از معایب کابینت های کشویی است زیرا درب این نوع کابینت ها کشویی است و مانند درهای لولایی باز و بسته نمی شود. طبیعی است که به کل فضای کمد دسترسی کامل نداشته باشید. در واقع، شما فقط می توانید پنجاه درصد از کمد خود را در هر لحظه ببینید. در نتیجه برای تمیز کردن یا پوشیدن وسایل و لباس‌های خود مشکل کمی خواهید داشت.
آینه حساسیت درب کابینت قطار
همانطور که می دانید درب قطار باز و بسته می شود. این نوع قطارها باید در مجاورت یکدیگر باشند، اما اگر درب کمی پیچ خورده یا چرخیده است، باید با مکانیک برای تعمیر درب تماس بگیرید، که در اتاق های تغییر کاربری این مشکل وجود ندارد. البته ما با تانیل چوب هستیم، چون روی کیفیت درب و ریل آن تاکید ویژه ای داریم، این مشکل غیر معمول نیست.